Wednesday, November 4, 2015

Selam Sevgili Bozsisters takipçileri,

Blog hesabımızı yeteri kadar aktif kullanamadığımız için sizinle bu noktada biraz koptuk. Bunun nedeni tamamen diğer sosyal medya hesaplarının medya canavarları tarafından talan edilmesidir:) Şaka bir yana özellikle instagram hesabımıza karşı yoğun bir ilgi olduğu için farkettik ki vaktimizin çoğunu onun üzerine harcıyoruz. Sizlerden gelen taleplerle artık blogumuzu daha aktif hale getirmeye karar verdik ve bu kanal ile siz sevgili takipçilerimizle buradan da iletişim kurmak istedik. Bundan böyle her hafta Boz Sisters kardeşlerinden  biri çeşitli yazılarla, ilgimizi çeken başlıklarla, sezon trendeleriyle sizlerle olacak. 

Bu hafta sizlere kısa süre önce mağazamızda satışına başladığımız birbirinden güzel tasarımlara sahip ve eğlenceli 'Cecilia ma' clutchlardan bahsedeceğiz. Cecilia ma çantalarının her biri el yapımı olup, seramik tokalar kullanılmaktadır. Çantaların yapımında kırılmaz plexi maddesi kulanan Hong Kong'lu tasarımcının çantaları İtalya'da oldukça popüler. Ve genç tasarımcı 2015 Vogue Talents'da dünya çapında 12 tasarımcıdan biri seçilmiştir. 


Her clutch farklı tasarım ve çizgiye sahip,  bu da çantaları daha çok ön plana çıkarıyor.

Ve çantaları eğlenceli kılan nokta ise mottolu modellerin olması ve ilginç tasarımları.
Bizce tasarımların başka bir güzel yanı ise, hem gündüz hem de gece kullanılabilir olması. Tasarımlar günlük kıyafetlerle trend bir görüntü yakalamayı sağlarken, gece içinde eğlenceli ve farklı bir çizgi yakalamanızı sağlıyor. 

Cecilia Ma çantalarının tamamına butiğimizden, websitemizden ve instagram hesabımızdan ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Biz bu farklı, eğlenceli mottoları olan çantaları çok sevdik! Umarız siz de seversiniz :)

Sevgilerle,
Bozsisters

https://bozsisters.com/tr/product/aksesuar/canta?kat=138

No comments:

Post a Comment